V dnešní době v podstatě není problém sehnat náhradní díly. Otázkou je ovšem kvalita. Na našem trhu je mnoho dodavatelů náhradních dílů pro všechny automobily. V obrovské nabídce se tak lze velmi snadno ztratit. Metoda pokus-omyl se pak může v případě volby nekvalitního dílu velmi prodražit.

Originál nebo replika?

Výrobce Vašeho automobilu bude jistě propagovat originální náhradní díly. V rozhodování pak ale často hraje roli více faktorů. Prvním faktorem který zajímá nás, je kvalita. Většinu zákazníků dnes ale zajímá cena. Mnoho zákazníků nám však potvrdilo, že jejich radost z „levně“ opraveného auta použitím levných náhradních dílů netrvala dlouhou. Náklady na opakovanou opravu výrazně prodražují celý servis automobilu.

Mnoholetá praxe ukázala, že v nabídce dodavatelů lze najít kvalitní a při tom cenově dostupné náhradní díly – včetně originálních. Jsme Vám tak schopni vždy nabídnout alternativu. Náhradní díly, které používáme při opravách automobilů, jsou léty prověřeny.

Faktory pro výběr náhradního dílu

  • kvalita
  • dostupnost
  • cena

Našim cílem je maximální soulad těchto tří faktorů. Pokud provádíme opravu Vašeho automobilu, vždy Vám doporučíme vhodné náhradní díly a předem konzultujeme spojené náklady.

Originální díly Ford

Vzhledem k naší dlouholeté specializaci na vozy Ford, jsme schopni Vám nabídnout velmi příznivé ceny originálních náhradních dílů Ford. Za příznivou cenu tak získáte jistotu, kterou Vám poskytne pouze originál.

Zavoláním předem ušetříte

Náš sklad bohužel není nafukovací. Není tedy v našich možnostech mít vše vždy skladem. Dostupnost náhradního dílu si raději předem ověřte telefonicky.